Duben 2015

..and the journey continues!

25. dubna 2015 v 16:42 | Mish
Už to budou skoro tři roky, co se den se dnem sešel a já jsem odletěla za velkou louži, do země zaslíbené. Zezačátku jsem přidávala články pravidelně, pak míň pravidelně a pak ještě míň... Shame on me.

Mohla bych se tu vymlouvat jak bych chtěla, ale prostě jsem byla líná. A tak i většina aupair's blogů skončí. Tou leností. Jelikož jsem ale teď už skoro dva roky zpátky a za ty dva roky se toho událo opravdu dost, svůj blog jsem přestěhovala. Protože stěhování k životu přeci patří. Zjistila jsem, že funkce a vzhled bloggeru mi vyhovuje víc (nic proti blog.cz!) a tudíž tam má i nové bydliště moje americká cesta a všechny další cesty po ní.

Nevím, zda sem ještě někdo vůbec pravidelně, nebo třeba i nepravidelně zavítá, každopádně Vás všechny zvu, abyste zavítali i na mojí novou adresu, kde se teď vcelku pravidelně vyskytuju :) Dala jsem dohromady fotky, vzpomínky a útržky konverzací, abych dopsala tu svojí American journey a jak jsem řekla, nebylo to to jediné, co jsem za ty uplynulé dva roky zažila :)

A kdoví, třeba bude druhý díl ;)

Takže → KLIK ←, a přestaňte o svých snech jen snít, ale začněte si je plnit!

Můžete mě najít na instagramu @mishaceq