Americký Vánoce, aneb jedno velký zklamání

21. března 2013 v 6:14 | Mish |  Amerika no.5
Víte, pravý Americký Vánoce jsem chtěla zažít od doby, co jsem poprvý viděla film Sám Doma a jemu podobné. Bylo to něco jako další bod na Bucket listu. Když na to ale konečně po tom všem došlo, vůbec to nebylo tak prímový a bájový, jak by to být mělo.V první řadě, netrávit Vánoce doma s rodinou je prostě a jednoduše na nic. Už 23. prosince jsem si furt jen přepočítávala čas a říkala jsem si, co bych asi teď dělala doma.. 24. ráno to bylo snad ještě horší. Nikdy jsem si nemyslela, že se mi bude stýskat i po tý občas otravný (haha) Vánoční procházce, na kterou nás pomalu každej rok rodiče museli přemlouvat. Nakonec jsme měli Vánoce na Skypu, kde posadili notebook na moje místo, měla jsem i prostřenej talíř a bylo to jak kdybych tam opravdu byla :) Pak jsem "šla" i ke stromečku, dívala se na rozbalování dárků.. I když to bylo lehce slzavý údolí, jsem ráda, že jsme to udělali. Protože teď alespoň vím, že mi "nic neuteklo". A vlastně tohle pro mě byly stokrát lepší Vánoce, než to, co se odehrávalo tady. Jediný plus tady bylo, že začlo sněžit :) Přesně na 24. prosince odpoledne, když jsem si volala s domovem.
Protože ty slavný Americký Vánoce?
Takže...
Děcka mě ráno vzbudily už v 6 hodin. Dělaly neskutečnej bordel - nechápu. Celá rodina byla doma a já jsem samozřejmě pracovala, protože to je tady uplně normální. Host matka hned po snídani někam odjela, že má vyřizování - au pair, starej se. Když se asi za dvě hodiny vrátila, už na ní čekal připravenej Host otec, že pojedou kupovat nový auto - au pair, starej se. Naštěstí to teda žádná práce nebyla, protože jsem měla slíbený že teda můžu skypovat, i když mám hlídat. Takže holky koukaly na telku a já byla zavřená v pokoji, abych měla klid :). Ještě mi bylo ráno řečeno, zda bych nemohla vzít holky do kina odpoledne, protože potřebujou dobalit dárky. Tak jsem říkala že jako jo, proč ne. Alespoň bych přišla na jiný myšlenky a animáky mám ráda :). No, ale co se nestalo, nakonec z toho stejně sešlo :D. Né že by mě to překvapilo, haha :D. Takže celý odpoledne jsme se tu jen tak poflakovaly, koukaly na telku a tak. Rodiče přijeli samozřejmě pozdě, jako kdykoliv když někam jedou, takže pak už ani tak nebyl na nic čas. Ovšem k večeru tomu všemu host matka nasadila korunu.
Mladší holka ještě na Santu věří, starší už ne. Nevím, co jí nakecala, ale nakonec to skončilo tak, že děti ty dárky balily SAMY!!!!!!!!! Oooooo božíčku. Málem mi vypadly oči z důlků, když jsem to viděla. Jako pardon, ale co to dop*dele mělo bejt?!! To jsem fakt nechápala. A pak aby bylo dílo dovršeno, dokonce je z basementu i nosily ke stromečku. Já když si vzpomenu na naše Vánoce, jak jsme dycky celej den nemohli do obýváku, protože tam byl Ježíšek, jak se vždycky zvonilo na zvoneček, jak nám naši povídali, že Ježíšek zrovna odešel oknem, když jsme vešli, no prostě to bylo parádní. A tohle? K smíchu, fakt. Vím, že to tak není všude, četla jsem, že některý holky měly nádherný filmový Vánoce.. Já bohužel ne. Alespoň ně ty americký. Všechno totiž potom ještě dovršily holky. Měli jsme dárky rozbalovat už večer, jelikož ráno jsme odjížděli brzo na letiště a pak směr vánoční dovolená v Orlandu. No, jenže byla večeře - mimochodem sekaná a bramborová kaše :D :D :D, no a starší že jíst nebude vůbec, mladší že chce jen kaši... Zase scény jak prase... Host otec naštvanej a protivnej, host matka naštvaná a protivná, jó, docela komedie. Já už se pak fakt bavila, protože tohle bylo moc :D. Nakonec to skončilo tak, že starší byla poslaná do pokoje, když nechce jíst a šla spát a mladší byla uražená, že nemůže mít dezert (protože nesnědla skoro nic k večeři) a šla uražená taky do pokoje - ale dobrovolně :D. A my jsme si řekli, co a jak ráno a šli jsme všichni taky do svejch pokojů. Takže tohle, pěkně prosím, byly ty slavný Americký Vánoce. Děkuju, stačilo.
V noci jsem si šla pak ještě pro pití, tak jsem za dveřma měla obálku s přáníčkem a šekem, a ráno už jsme vyráželi na letiště na tu dlouho očekávanou a již zmiňovanou dovolenou, která teda FAKT stála za to :D... Ale o tom až příště ;)Jo, a pekla jsem s malou cukroví. A mohly se utlouct po Vanilkovejch rohlíčkách :D. Prý to je to nejlepší, co v životě jedly. Tak jsem pýchou vyrostla skoro o metr, haha :D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marie Marie | 21. března 2013 v 21:25 | Reagovat

Velmi aktuální články, že :-D Dobrá komedie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama