Moje nové bydliště, Maryland.

9. prosince 2012 v 17:37 | Mish |  Amerika no.2
Scéna "Setkání s novou rodinou" pudruhé, klap.
Haha, člověk by řekl, že už v tom budu zběhlá. Jak už jsem psala v předchozím článku, čekalo mě stěhování z New Yorku, města, které nikdy nespí, do Marylandu, kde se pravděpodobně spí celý rok.Ráno, 13. října, jsem se i s koordinátorem vypravila do NYC na Penn Station. Proběhlo rychlý loučení, přání hodně štěstí a takový ty další klišé a já už jsem se pak vydala pomalu zpátky do minulosti, kde jsem stála na nádraží se dvěma kuframa, kabelkou a noťasem a nevěděla jsem, co bude. Po zápase s jezdícíma schodama - je téměř nemožný je sjet s obrovskym kufrem, s příručákem a ověšená dalším miliónem tašek - jsem si hledala místo ve vlaku. Jelikož jsem jela Amtrakem, čekala jsem, že tam třeba bude na konci každýho vagónu nějaký větší místo na kufry apod. Cha cha. Jaký bylo moje překvapení když jsem zjistila, že je tam jen jedna malá "přihrádka". Jelikož jsem to nemohla zvládnout sama, se "nalodit" :D, odchytla jsem prvního chudáka, co taky hledal místo. Chlápek mi teda ochotně pomohl, do tý přihrádky na kufry jsme ten můj loďák nakonec společnýma silama doslova "nakopali", protože se tam nemohl vejít :D, ale hlavní je, že už jsem seděla, pěkně jsem si zapla noťas, wifinu a 3 hodiny jsem si surfovala na internetu a koukala se z okýnka :). Vlak teda mega pohodlnej, taky za tu cenu, haha. Ale tak všechno platila nová rodina. Nejela jsem teda až do Washingtonu, vystupovala jsem na BWI - Baltimore Washington Internatioanal Airport, protože to pak bylo blíž sem k rodině.
Když jsem vystoupila z vlaku a pracně jsem vytahala i všechny svoje zavazadla (nechápu, jak někdo může letět třeba se dvěma velkýma kuframa, vzteky jsem už skoro brečela s jednim malym a jednim velkym :D) a štrádovala jsem si to po nástupišti ve snaze objevit mojí novou HM. V tu chvíli jsem si připadala jak v Harry Potterovi, kde jsem já byla Harry, vezla jsem si kufry, klec se sovou a na nástupišti na mě čekala paní Weasleyová :D. Nakonec jsem jí uviděla i společně s mladší holkou :) Tak jsme se tak nějak přivítaly a šly jsme k autu. V autě jsme si povídaly, HM se mě pořád na něco ptala :D Ale všecko v pohodě. Pak jsme se stavovaly v McDonald's pro nějaký jídlo a už jsme jely do mýho novýho bydliště. Je to docela změna, vám povím. Bydlíme s sousedství kde je cca 75 domů, nikde nic. Když chci někam do obchodu, musím jedině autem tak cca 10 minut :) Což není zas tak hrozný, protože když jsem chtěla někam na Staten Islandu, bylo to v podstatě stejný, až na to, že tam se dalo do nějakejch obchodů dojít i pěšky :) A ráda řídim, takže mi to vůbec nevací :). Jinak teda v sousedství KRÁSNÝ baráky, takový ty typický americký vily, je vidět, že ty lidi tu na to maj. Barák máme obrovskej, mám svůj pokoj tentokrát nahoře v patře i s pokojema holek a s ložnicí :) Na jednu stranu tu ráno nemám vůbec žádnej klid.. ale na druhou stranu mi sem skoro celej den svítí sluníčko, což si teda MEGA užívám + vidím na ulici, takže každej den pravidelně sleduju kdy přijede pošťák atp. :D Když jsem si všechno vybalila atp., jeli jsme se podívat do obchoďáku s HM a s mladší holkou a večer jsme jeli na jídlo do mexický restaurace všichni.
První den u rodiny, tzn. neděle, byl takovej odpočinkovej, HM mi ukazovala co jak chodí, hrála jsem si s holkama a tak. Jelikož oba rodiče pracujou pro vládu, HM jezdí hodně na pracovní cesty a hned v pondělí odjížděla na celý týden, takže jsem dostávala instrukce, telefonní čísla, rady a tak podobně :D. Pořád tu ale byl HD, kterej sice chodí do práce a moc s nikym nekomunikuje, ale když se občas rozmluví, je s nim fakt sranda :). No a jelikož tu kousek ode mě bydlí Danuška, večer mě vyzvedla a jely jsme se společně podívat do shopping centra, na kafe a pokecat .) První pracovní týden bez HM byl v pohodě, všechno šlapalo tak jak mělo, s holkama jsme si na sebe začly postupně zvykat. V pátek měly day off ze školy, HM už byla doma, tak že se vyrazí na nákupy. Bože, to jsem snad nikdy neviděla. Víte, jak se říká, že někteří rodiče si čas s dětma kupujou? Jo, přesně tohle sedí na mojí Americkou rodinu. Matka je celej týden na služebce a v pátek prostě vezme děti na nákupy. A koupí jim všechno, na co si ukážou. Přišlo mi, že tolik oblečení a kravin co oni nakoupili za jedno odpoledne jsem si já nenakoupila za celej život. :D Vypadalo to asi tak, že se vešlo do obchodu, holky si nabraly xxx kusů na zkoušení. Když se jim náhodou něco nelíbilo, HM chodila, vybírala a ptala se jich "A nechtěla bys tohle a tohle a tohle a tamto?" :D Komedie hadr. Když jsem si koupila jedno tričko a ponožky, měla z toho málem infarkt a furt se mě ptala, jestli nerada nakupuju nebo jako "What's going on." Tak jako pardon, ale jestli si myslela že dostanu výplatu a hned jí celou utratim v obchoďáku :D? Taky se chci snad někam podívat a něco zažít. A né jen kupovat hadry. I když by mi to vůbec nevadilo, haha :D. Následující víkend vypadal asi tak, že se jelo nakupovat i v sobotu a v neděli. Mně totiž přijde, že ona prostě neví, co by s těma dětma dělala. Ale vůbec. A tak je vezme do obchoďáku, protože tam jim může něco koupit, ony jí pak mají ještě radši a tak. No škoda mluvit. Díky bohu za to, jak jsem vyrůstala já, jak jsme o víkendech hráli s mamkou, s taťkou a s bráchou na zahradě fotbalový turnaje, karty, šipky, whatever. Protože co ty holky z toho můžou mít? Jo, sice maj plnou skříň a pokoj věcí… Ale k čemu…?!! Ale tak jejich věc, moje děti to nejsou :). Díky bohu :D.

Takže shrnutí mojí nový rodiny? Ale jo, jsou v pohodě. Není to taková ta typická rodinka, kde bychom večer všichni koukali společně na televizi, což mě na jednu stranu mrzí, ale na druhou mám docela ráda svůj klid večer / můžu jet ven a nemusím se cítit blbě, že nejsem s nima. Rodičové pracují pro vládu, takže jsou v práci od rána až do večera, a to doslova. Starší holce je 11 let, tudíž začínající puberťák, haha :D No občas jí mám plný zuby. Mladší holce je 6 a dokud není se starší, jsme nejlepší kámošky. Pak je se starší a jen se hádaj, kopaj, mlátí atp. Ale tak… Nestěžuju si. I když se mnou rodičovstvo občas docela slušně vyjebává (pardon, ale musela jsem to říct až takhle), tak se mám v podstatě dobře :). A to je asi to nejhlavnější :))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 theinvincible theinvincible | 22. března 2013 v 16:15 | Reagovat

fotky úžasné! :) držím ti tam palce ! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama