2. rodinka - Staten Island, NY

16. června 2012 v 0:43 | Mish |  Vybírání rodinky
Tak přesně po týdnu se mi ozvala druhá rodina :)) (Mimochodem, ta první už se neozvala - jak povzbuzující :D Když už si teda vybrali někoho jinýho, jak předpokládám, mohli alespoň dát vědět - byla by to docela slušnost... Ale neřeším...)

Druhá rodina bydlí, jak už je vidět z nadpisu, v NYC.. První, co mě napadlo bylo "Ty vole, NEW YORK!!!" Ale teda z prvního mailu jsem z nich zas tak nadšená nebyla... Hlavně jsem to srovnávala s mailem od první rodiny - ta mi napsala dopodrobna úplně všechno a tihle v podstatě nic, až na 13843829 otázek :D. Ale ok, odepsala jsem jim a už jsem chytřejší a hlavně mnohem víc nadšenější!

Rodina má 3 děti, kluka - 2 roky a dvě holky - 4 a 5 let. Jo, jak psaly holky na skupině, věky jsou docela vražedný, ale zas po tom, co mi rodina napsala rozvrh si myslím, že by to mělo být v pohodě :)
Pracovala bych ráno - vzbudit děti, učesat holky, připravit do školy, sníďu, oběd s sebou, ...... Typický ráno, no. Do školy je prý vozí HD, ale občas bych je vozila i já. Pak bych byla celý den s malým - prý bych s ním mohla chodit ven, na playdate s ostatníma APs atp. Ve 3 hodiny se vrací holky i s HM, tak pak by měly nějaký game time, úkoly, převlíct, svačina atd.. A od 4pm bych měla off. Což si myslím, že je hodně dobrý. Psali mi v mailu, že prý od 4 bych si mohla dělat, co bych chtěla :D Ale že bych byla vždycky vítána na společnou večeři, tv time, game time a nebo si jen povídat. Což mi přišlo hrozně milý :))
Pracovala bych i v sobotu, od 9 do 11am, což si myslím, že je taky v pohodě, protože když bych se chtěla někam podívat, měla bych pak celý odpoledne a celou neděli + kdybych chtěla jet někam dál, vybrala bych si na to ten víkend, který bych měla volný celý. Takže s pracovní dobou bych byla spokojená :))

Jinak teda HM je učitelka, HD pracuje nějak s počítačema, má prý home office, ale jezdí za klientama denně. Bydlí v takovym zajímavym baráčku :D oni bydlí v patře a AP má pro sebe spodek - pokoj + koupelnu.
Doteď měli zatím 6 AP, žádná prý neměla problém si tam najít kamarády, v sousedství je hodně au pairek a i lidí v mým věku. Takže tak :D

Chtějí mě poznat na skypu, psali, že se jim moje odpovědi na email a video na roomu líbili, tak uvidíme. Skypovat si budem buď zítra a nebo v neděli. A upřímně... Mám z toho neskutečnou hrůzu :D.

Sooo... wish me luck. Snad budou tak sympatičtí, jako na fotkách :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marie Marie | 16. června 2012 v 13:30 | Reagovat

Mě vždycky na*ralo, když ta rodina nebyla schopna mi ani říct, že si mě nevybrali. A nejhorší to bylo u těch rodin, se kterými jsem volala a pak se najednou ztratili.
Ten NYC bych ti přála :-)

2 Mish Mish | Web | 18. června 2012 v 0:51 | Reagovat

Děkuju Maru, taky bych chtěla, aby to vyšlo, tak uvidíme.. :)

3 Claire Claire | Web | 19. června 2012 v 16:26 | Reagovat

Páni :) Držím palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama