1. rodinka - Albany, NY

8. června 2012 v 13:56 | Mish |  Vybírání rodinky
Taaaaaak...
Po dlouhým čekání a nervech jsem si asi konečně vyvztekala první rodinku :D!
Povím vám, nevěřila jsem vlastním očím, když jsem viděla email z Ameriky.. Ale jo, je to tak, a konečně došlo i na mě :)!

Rodinka bydlí ve městě Albany, hlavním městě státu New York. Host mom (HM) psala, že je to zhruba 3 hodiny od New York City, Bostonu a Montrealu. Mají 3 děti, kluka (12 let) a holčičky, dvojčata (8 let). Děti jsou prý velmi aktivní, mají hodně kroužků (gymnastika, plavání, skauty,... :D) a strašně rádi dávají hugs and kisses :D. Chodí každý den do školy, což by bylo ok.

Rodiče žijí odděleně, prý byli manželé 17 let, ale teď už neplánují se k sobě vrátit. Mají ale baráky ve stejný ulici, aby to bylo jednodušší pro děti a prý spolu výborně vycházejí a pořádají různé family dinner a rádi tradičně oslavují svátky. Děti bydlí u HM (kde bydlí i au-pair), ale občas přespávají i u HD, kam je au-pair chodí hlídat.

Pracovala bych od 6:30 do 8:30 am a pak od 2:30 do 7:30 pm. Občas bych dělala i soboty, od 10 do 6, ale prý mají rádi víkendy s dětmi, takže au-pair občas nepotřebují. Ale na to bych se chtěla ještě nějak víc optat. Přeci jen, když bych chtěla víc cestovat, tak ten volný víkend by byl třeba.

Auto bych měla k dispozici i pro svůj volný čas a telefon by mi HM poskytla.

Au-pairs má rodinka už po 11 let, měli jich zatím 5, z toho dvě češky (HM se v emailu i zmiňovala o počasí, prý si myslí, že to tam je podobný jak u nás, což bylo milý :D).

Na první dojem jsem z nich docela nadšená, tak uvidíme. Odepsala jsem HM na email, požádala jsem jí o kontakt na nějakou z předchozích au-pair (sama mi to nabízela) a zeptala jsem se jí na skype. Chtěla bych se toho o nich dozvědět víc, např. kde pracují, jak by probíhala práce atp.
Kdybyste měl někdo nějaký nápady, na co bych neměla zapomenout se zeptat, SEM S NIMA! :)) Nějak totiž vůbec nemám tušení :D :D

A jinak teda taky ke mě přišel ten "klikací syndrom". Kontroluju si email každých 5 minut. Zábava! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama