Březen 2012

Kompletní dokončení příhlášky a SEZNAM!

10. března 2012 v 21:30 | Mish |  Dlouhé začátky
Hi Michaela, thanks for completing your forms. Your interviewer will review them and let you know if any changes need to be made. Please check your emails regularly and keep in contact with your interviewer.

No to se nebojte, že bych "nečekovala" email... :D Toto oznámeni (výše) mi dneska skočilo na profilu, když jsem konečně dopsala svůj dopis.. Takže? Takže všechno v přihlášce mám hotový. Jak jsem splnila předsevzetí z prázdnin?... HA, HA, HA...

Spring break

3. března 2012 v 12:51 | Mish |  Dlouhé začátky
Docela tu na to kašlu (a stydím se), ale vůbec nic se neděje. Ve škole toho mám až nad hlavu, střídají se u mě stavy naprostého klidu, kdy si říkám, že ta maturita přece bude úplná brnkačka a následně jsou vyměněny stavy, kdy mám sto chutí si někam zalízt, brečet, křičet a říkám si, jak se to proboha všechno stihnu naučit. Jsem hrozná hysterka, já vím :D! A takhle se to opakuje den ode dne, hodinu od hodiny, minutu od minuty. No, ale dneškem mi začínají ty DLOUHO očekáváné "Spring break". Mám v plánu se učit, dělat otázky, číst (koukat, hh..) na povinnou četbu (filmy :D), učit se, učit se, učit se.. Heh.. Schválně si za 9 dní, tzn. příští neděli, přečtu tenhle článek a budu zvědavá, zda jsem něco z toho splnila.